Hakkımızda

Detay Mali Müşavirlik 1999 yılında İstanbul, Fatih ilçesinde kurulmuştur.

Gelir, Kurumlar, Vergi Usul, Katma Değer Vergisi Kanunu ile Türk Ticaret Kanunlarının doğrultusunda genel kabul görmüş muhasebe ilkeleri ışığında hizmet vermektedir.

Detay Mali Müşavirlik olarak Muhasebe, Mali Müşavirlik ve Yönetim Danışmanlığı yapan firmamız, Gelir, Kurumlar, Vergi Usul, Katma Değer Vergisi Kanunu ile Türk Ticaret Kanunlarının doğrultusunda genel kabul görmüş muhasebe ilkeleri ışığında hizmet vermektedir.

İş hayatında dürüstlük, mesleki tecrübe ve deneyim büyük önem taşımaktadır. Bu bilinçle müşterilerine en iyi, en kaliteli, uygun fiyatlı ve dürüst hizmeti verebilmek adına Detay Mali Müşavirlik, Burç KARAGÖZ tarafından kurulmuştur. 

Mali Müşavir Burç KARAGÖZ tarafından kurulan ve bugünlere kadar hizmet anlayışını ve felsefesini müşterileri ile beraber taşıyan Detay Mali Müşavirlik; bugünün ihtiyaçlarını da dikkate alarak, ileriye dönük yeni altyapı ve yeni hizmet alanları ile beraber, doğru ve hızlı hizmet anlayışını devam ettirmektedir.

Bugün uzmanlardan oluşan kadrosuyla yaklaşık 20 yıldır mesleğe ve sektöre olumlu katkılar sağlamıştır.

Misyonumuz : Büyüyen Türkiye ekonomisinde, Firmalarımızın muhasebe faaliyetlerinin doğru olarak yürütülmesidir. Detay Mali Müşavirlik ailesi ve iş ortaklarımız ile ülkemizin yararı için bilgiyi doğru, hızlı ve ihtiyaca uygun bir şekilde değere dönüştürmektir.

Vizyonumuz ; Yararı zamanla anlaşılabilen ve soyut bir kavram olan hizmetin ve bilginin gücünü Detay Mali Müşavirlik olarak müşterilerimizin ve hizmet talep edenlerin nezdinde farkındalıklar oluşturarak sürekli gelişimlerini sağlamaktır. Yasal mevzuat değişiklikleri ve ekonomik ortamı takip ederek her geçen gün iş ortaklarımızın sağlıklı bir büyüklüğe ulaşmasında katkı sahibi olmak.

Hedefimiz : “İnsan bildiği kadarını görür..” öz söyleyişinin ne anlam ifade ettiğinin farkındayız ve bilgiye önem vermekteyiz.

Güncel mevzuat değişiklikleri ile teknolojideki yenilikleri çalışanlarımıza ve müşterilerimize düzenli olarak aktarmaktayız.

Bu yollarla çalışanlarımızın ve müşterilerimizin bakış açılarını Detay Mali Müşavirlik olarak sürekli genişletmeyi ve güncel kalmalarını sağlamayı hedeflemekteyiz.

Değerlerimiz

- Ahlaki, mesleki ve etik değerlere bağlılık,

- Sürekli gelişim ve kalite odaklılık, 

- Müşteri duyarlılığı ile hareket etmek, 

- Memnuniyet ve güven sağlamak,

- İdealist olmak, 

- Takım ruhu ile çalışmak, 

- Topluma ve çevresine duyarlı olmak,

- Proaktif iş yapma anlayışını benimseme ve benimsetme,

Kalite anlayışımız : Muhasebe ve müşavirlik hizmetleri ile ilgili beklentileri, mevzuat (yasalar) çerçevesinde, mesleki sorumluluk, hassasiyet ve etik kuralları içinde tutarlı, etkin, verimli, tarafsız ve en kısa zamanda karşılamak.

Çalışanlarımızın katılımı ile hizmet süreçlerimizi, müşterilerimizin bugün ve gelecekteki ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak üzere sürekli iyileştirmek,

E-posta Girişi
E-Mükellef Girişi